Czech Slovak

SANAKRYL lesk PROFI / AK

je jednosložková vodou ředitelná nátěrová hmota k vnitřním i venkovním vrchním lesklým nátěrům kovových konstrukcí, zejména strojů a zemědělské techniky, konstrukcí ze dřeva i dalších materiálů. Vyznačuje se vysokou finální tvrdostí, dobrým leskem a vynikající povětrnostní odolností (nežloutne). Materiál je možné tónovat v systému RAL.

 

Oblast použití

SANAKRYL lesk PROFI / AK je určen pro vrchní vysoce lesklé nátěry kovových, betonových  a dřevěných výrobků, konstrukcí a materiálů v interiérech i exteriérech. Určen na nátěry nepochozího betonu, vláknocementu, sklovláknobetonu, dřeva, dřevotřískových a třískocementových desek, oceli natřené základním nátěrem a dalších stavebních materiálů. Svojí kvalitou je určený pro průmyslové zpracování v lakovnách.
Betonové podklady musím být dokonale vyzrálé, zbavené nesoudržných částic, opatřené penetračním nátěrem Forte penetral. Dřevené podklady musí být suché (vlhkost max.12 %) bez výronů pryskyřic. Kovové podklady musí být opatřeny základním antikorozním základem (např. SANAKRYL antikor AY, AK, EP).

Ke stažení