Kontakt

AUSTIS a.s.

K Austisu 680
154 00 Praha 5–Slivenec 
I
Č: 00550655                                     
DIČ: CZ00550655

Tel: 251 099 111
e-mail: austis@austis.cz
objednávky: objednavky@austis.cz

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 9026.

 

AUSTIS color systém s.r.o.
K Austisu 680
154 00 Praha 5–Slivenec
IČ: 02681251, DIČ: CZ0268125

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 222426.



AUSTIS a.s.
Prodej a marketing
Obchodní ředitel Ing. Jiří Turner 606 638 824 251 099 234 turner@austis.cz
Asistentka marketingu Jana Hirth 606 689 928 hirth@austis.cz
Manažer marketingu Ing. Kateřina Tylšová
602 423 984

tylsova@austis.cz
Obchodní zástupci ČR
Praha
Středočeský kraj

Markéta Roušarová
602 652 577 rousarova@austis.cz
Severočeský kraj
Západočeský kraj
Jan Burša 724 206 610 bursa@austis.cz
Jihočeský kraj 
Západočeský kraj
Zdeněk Bajer 606 756 712 bajer@austis.cz
Východočeský kraj Pavel Mádr 728 570 099 madr@austis.cz
Morava Mgr. Jiří Prudil 606 625 412 prudil@austis.cz
Obchodní zástupci SR
Slovensko Andrej Dujčák +421 917 808 314 dujcak@austis.cz
Průmyslové aplikace AUSTIS
Obchodní zástupce Ing. Marek Vlk 607 767 358 marek.vlk@austis.cz
Zákaznický servis–objednávky stavební chemie
Zákaznický servis

Kateřina Bílová

602 488 049

251 099 246

objednavky@austis.cz
Zákaznický servis

Adéla Švandová

607 098 714

251 099 339

objednavky@austis.cz
Prodejna Praha 8–Karlín
Vedoucí prodejny Romana Víchová

601 166 550

Provozní doba:

8:00-12:30 13:00-17:00

prodejna.sokolovska@austis.cz

Výroba
Výrobní ředitel Ing. Marcel Janovský 606 634 495

janovsky@austis.cz

Technický ředitel Ing. Roman Havelec 602 272 611 havelec@austis.cz

Vedoucí technik

Ing. Miroslav Mach
251 099 247
251 099 112 mach@austis.cz

Výroba Katusice

Karel Žákovič 326 394 338 326 394 339 zakovic@austis.cz
Výroba D. Slivno Ing. Jiří Novotný 326 393 384 326 393 304 novotny@austis.cz
AUSTIS color systém s.r.o.
Vedoucí prodejny Rostislav Vytopil 545 219 517 702 295 701 prodejna@colorarena.cz