Czech Slovak

na střešní krytiny

Zúžit výběr:
 • SANAKRYL antikor AY / TG2 primer

  je vodou ředitelná nátěrová hmota připravená z vodné disperze modifikovaných akrylátových kopolymerů, speciálních antikorozních pigmentů, plniv a aditiv upravujících vlastnosti nátěrové hmoty. Je určen pro základní nátěry kovových střešních šablon s hladkou povrchovou úpravou.

 • SANAKRYL mat PROFI / TG2

  je vodou ředitelná nátěrová hmota připravená na bázi vodné disperze čistých akrylátových kopolymerů, pigmentů, plniv a speciálních aditiv, upravujících vlastnosti nátěrové hmoty. SANAKRYL mat PROFI/ TG2 tvoří tvrdý, ale pružný film s vysokou odolností na povětrnosti. Nátěrová hmota je určena pro průmyslové aplikace na stříkacích linkách.

 • SANAKRYL mat PROFI / MRS

  je vodou ředitelná nátěrová hmota připravená z vodné disperze akrylátových kopolymerů, pigmentů, plniv a speciálních aditiv, upravujících vlastnosti nátěrové hmoty. Tvoří pružný film s vysokou odolností na povětrnosti. Vyznačuje se výbornou pružností, výbornou kotvící schopností pro posypový materiál a výbornou odolností proti povětrnostním vlivům. Je určen pro průmyslové aplikace na stříkacích linkách.

 • SANAKRYL akrylátový lak PROFI / MRS

  je jednosložková transparentní vodou ředitelná nátěrová hmota na bázi čistě akrylátové disperze a speciálních aditiv. Vyznačuje se vysokou odolností na povětrnosti, vysokou světlostálostí a odolností proti růstu mechů a lišejníků na jeho povrchu.

 • SANAKRYL mat PROFI

  je vodou ředitelná nátěrová hmota pro venkovní i vnitřní použití připravená z vodné disperze akrylátových kopolymerů, pigmentů, plniv a speciálních aditiv. Tvoří hedvábně matné povrchy s vysokou odolností na povětrnosti.

 • SANAKRYL mat PROFI / plnič

  je jednosložková nátěrová hmota na bázi akrylátové vodné disperze, pigmentů, plniv a speciálních aditiv. Spolu s nátěrovou hmotou SANAKRYL lesk PROFI / BT slouží pro lesklou povrchovou úpravu průmyslově vyráběné betonové střešní krytiny. SANAKRYL mat PROFI / plnič se vyznačuje vysokou odolností alkalickým podkladům, vynikající adhezí k betonu, rychlým zasycháním a v systému s nátěrovou hmotou SANAKRYL lesk PROFI / BT má i výbornou odolnost na povětrnosti. Po zaschnutí dává matný nátěrový film.

 • SANAKRYL lesk PROFI / BT

  je jednosložkový vodou ředitelný email pro průmyslové použití na bázi speciální akrylátové pryskyřice, pigmentů, plniv a speciálních aditiv. SANAKRYL lesk PROFI / BT se vyznačuje rychlým zasychánímvysokým leskem, velmi dobrou odolností vodě, UV záření, křídování a ostatním povětrnostním vlivům.