Czech Slovak

Kontakt

AUSTIS a.s.

K Austisu 680
154 00 Praha 5–Slivenec 
I
Č: 00550655                                     
DIČ: CZ00550655

Tel: 251 099 111
e-mail: austis@austis.cz
objednávky: objednavky@austis.cz

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel B, vložka 9026.

 

AUSTIS color systém s.r.o.
K Austisu 680
154 00 Praha 5–Slivenec
IČ: 02681251, DIČ: CZ0268125

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Prahe, oddiel C, vložka 222426.



AUSTIS a.s.
Útvar stavebnej chémie
Riaditeľ útvaru Ing. Marcel Janovský 606 634 495 janovsky@austis.cz
Asistentka marketingu Monika Kroužecká 606 689 928 krouzecka@austis.cz
Asistentka výroba Petra Schejbalová 702 098 121 schejbalova@austis.cz
Vedúci úseku logistiky Ing. Jiří Turner
606 638 824

251 099 234 turner@austis.cz
Technický riaditeľ Ing. Roman Havelec 602 272 611 havelec@austis.cz

Vedúci technik

Ing. Miroslav Mach
251 099 247
251 099 112 mach@austis.cz

Výroba Katusice

David Málik 326 394 338 326 394 339 malik@austis.cz
Výroba D. Slivno Ing. Jiří Novotný 326 393 384 326 393 304 novotny@austis.cz
Obchodní zástupcovia ČR
Praha
Středočeský kraj

Markéta Roušarová
602 652 577 rousarova@austis.cz
Severočeský kraj
Západočeský kraj
Jan Burša 724 206 610 bursa@austis.cz
Jihočeský kraj 
Západočeský kraj
Zdeněk Bajer 606 756 712 bajer@austis.cz
Východočeský kraj Pavel Mádr 728 570 099 madr@austis.cz
Morava Mgr. Jiří Prudil 606 625 412 prudil@austis.cz
Obchodní zástupcovia SR
Slovensko Andrej Dujčák +421 917 808 314 dujcak@austis.cz
Priemyselné aplikácie AUSTIS
Obchodní zástupca Ing. Marek Vlk 607 767 358 marek.vlk@austis.cz
Zákaznícky servis-objednávky stavebnej chémie
Zákaznícky servis

Kateřina Bílová

602 488 049

251 099 246

objednavky@austis.cz
Zákaznícky servis

Alena Smrčková

607 098 714

251 099 339

objednavky@austis.cz
Predajňa Praha 8–Karlín, Sokolovská 381/ 68
Vedúci predajne Romana Víchová

601 166 550

Provozní doba:

8:00-12:30 13:00-16:30

prodejna.sokolovska@austis.cz

Predajňa Brno–Tuřanka 115 (provozuje AUSTIS color systém s.r.o.)

Vedúci predajne Rostislav Vytopil

545 219 517

702 295 701

prodejna@colorarena.cz 

Marketing

Manažér marketingu Ing. Kateřina Tylšová

602 423 984

tylsova@austis.cz